Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.Mezinárodní badmintonový turnaj v Trenčíně (SVK)

27. 5. 2012

 Dne 12.května 2012 se vydal minibus EMIL v majetku SKN Hradec Králové plný českých hráčů: Ivo Novák, Vlastimil Chlumský, Adam Kubánek, Veronika Mikulová, Jana Havlová, Martina Vaňková, Nikol Franková a Milan Janca (divák) s řidičem Zdeňkem Kaplanem v čele na 3.Mezinárodní turnaj v badmintonu v Trenčíně (Slovensko), abychom si zahráli a popřípadně získali nějaký skalp. A jak to vlastně dopadlo?

 

Zápasy se hrály systémem dvojitého pavouka (typické u šipek a u žolíků).

 

Dvouhra žen:

1.místo - Žymantaite Viva - Vilniaus (Litva)

2.místo - Babálová Katarína - ŠK Olympia Bratislava (Slovensko)

3.místo - Jana Havlová - SKN Hradec Králové (Česko)

4.místo - Resl Patricia - WGSC 1901 Wien (Rakousko)

5.místo - Forraiová Žanetta - ŠKN Trenčín (Slovensko)

6.místo - Vaňková Martina - SKN Skivelo Olomouc (Česko)

7.místo - Reháková Martina - ŠKN Trenčín (Slovensko)

8.místo - Franková Nikol - SportNes Ostrava (Česko)

9.místo - Mikulová Veronika - SKN Brno (Česko)

10.místo - Palidrabová Michaela - ŠKN Trenčín (Slovensko)

 

Dvouhra mužů:

1.místo - Dovydaitis Thomas - Klaipedos (Litva)

2.místo - Reznikas Ignas - Klaipedos (Litva)

3.místo - Vašíček Peter - ŠKN Trenčín (Slovensko)

4.místo - Lipovský Miroslav - ŠKN Trenčín (Slovensko)

5.místo - Dzurov Pavol - ŠKN Trenčín (Slovensko)

6.místo - Orlin Iliev - WGSC 1901 Wien (Rakousko)

7.místo - Hager Mário - HGV Rosenheim (Německo)

8.místo - Stockl Johann - WGSC 1901 Wien (Rakousko)

9.místo - Hladký Marek - ŠKN Bratislava (Slovensko)

10.místo - Lipovský Gabriel - ŠKN Trenčín (Slovensko)

11.místo - Merkle Andreas - HGV Rosenheim (Německo)

12.místo - Chlumský Vlastimil - SKN Hradec Králové (Česko)

13.místo - Novák Ivo - SKN Hradec Králové (Česko)

14.místo - Kubánek Adam - SKN Brno (Česko)

15.místo - Mokrý Luboš - ŠKN Prievidza (Slovensko)

 

Čtyřhra žen:

1.místo - Babálová/Forraiová (Slovensko)

2.místo - Žymantaite/Resl (Litva, Rakousko)

3.místo - Mikulová/Havlová (Česko)

4.místo - Palidrabová/Reháková (Slovensko)

5.místo - Vaňková/Franková (Česko)

 

Čtyřhra mužů:

1.místo - Dovydaitis/Reznikas (Litva)

2.místo - Vašíček/Dzurov (Slovensko)

3.místo - Lipovský st./Lipovský ml. (Slovensko)

4.místo - Orlin/Stockl (Rakousko)

5.místo - Novák/Chlumský (Česko)

6.místo - Hager/Mokrý (Německo, Slovensko)

 

Mix: (partneři do mixa se po předchozí dohodě losovali - pozn.autora)

1.místo - Havlová/Reznikas (Česko, Litva)

2.místo - Žymantaite/Vašíček (Litva, Slovensko)

3.místo - Babálová/Novák (Slovensko, Česko)

4.místo - Mikulová/Orlin (Česko, Rakousko)

5.-8.místo - Resl, Lipovský st. (Rakousko, Slovensko)

5.-8..místo - Forraiová/Dzurov (Slovensko)

5.-8.místo - Reháková/Dovydaitis (Slovensko, Litva)

5.-8.místo - Vaňková/Kubánek (Česko)

9.místo - Franková/Hager (Česko, Německo)

 

Po turnaji jsme se odebrali do jedné restaurace, abychom si načerpali síly, které jsme ztratili při některých napjatých zápasech a potom jsme s eodebrali na zábavu, kde se výsledky turnaje vyhlašovaly a kde jsme obdržely medaile i poháry a nějaké ceny od sponzorů.


Za sebe musím napsat, že všichni musíme příště trénovat více (hlavně kluci, kteří vyhořeli v zápasech dvouhry mužů), ať vyhrajeme více medailí než Slováci :-) . Příště budem ještě lepší!:)

Janča

 

Náhledy fotografií ze složky 3.Mezinárodní turnaj v Trenčíně

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář